У Нікополі жорстоко вбили 13-літню школярку
У Нікополі Дніпропетровської області знайшли тіло 13-річної школярки, яка загинула внаслідок ножових поранень.
Про це повідомила прес-служба Національної поліції Дніпропетровської області.
Тіло дитини зі слідами насильницької смерті було виявлено у воді поблизу дитячого табору “Великий луг”.
Школярка перебувала у розшуку з 4 липня. На пошуки дівчинки були задіяні працівники всіх підрозділів поліції, кінологи, курсанти, а також волонтери та жителі міста.
За попереднім висновком судово-медичного експерта, смерть дівчинки настала від ножових поранень. Факту зґвалтування не зафіксовано.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2. ст. 115 (умисне вбивство). Санкція статті передбачає позбавлення волі строком від 10 до 15 років, або довічне ув’язнення.
Раніше “Прямий” повідомляв, що у Києві невідомі вбили старшого сина колишнього народного депутата Олександра Ржавського Дмитра.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.