Новини

У Німеччині з зоопарку втекли небезпечні хижаки: людей просять не виходити з дому

У Німеччині з зоопарку втекли небезпечні хижаки: людей просять не виходити з дому

Із зоопарку з комуни Люнебах у західній Німеччині втекли двоє левів, двоє тигрів та ягуар.

Про це повідомляє видання BBC з посиланням на заяву правоохоронців.

Місцева влада порадила жителям залишатися в своїх будинках і дзвонити в поліцію, якщо вони побачать будь-якого з п’яти хижаків, які втекли.

Зазначається, що з приватного зоопарку Ейфель також втік ведмідь, але його застрелили. За даними німецьких ЗМІ, тваринам вдалося втекти завдяки повені, яка стала результатом нічної грози.

Загалом зоопарк, заснований у 1965 році, є домом для майже 400 тварин, його відвідують близько 70 тисяч людей на рік.

Нагадаємо, раніше у Миколаївському зоопарку народилося двоє амурських тигренят.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.