Стрічка новин

У новорічну ніч київське метро працюватиме довше

У новорічну ніч київське метро працюватиме довше

Фото: metro.kiev.ua

У новорічну ніч Київський метрополітен працюватимена на дві години довше.

Про це повідомив начальник Київського метро Віктор Брагінський у Facebook.

“У новорічну ніч Київський метрополітен продовжить свою роботу на 2 години”, – зазначив він.

Читайте також: Без концертів та фуд-кортів: як пройдуть новорічні святкування в Києві

Також можливі обмеження (закриття) на вхід для пасажирів на станціях:

– “Золоті ворота”;

– “Хрещатик”;

– “Майдан Незалежності”;

– “Поштова площа”;

– “Контрактова площа”.

Брагінський зауважив, що такий механізм застосовується з міркувань безпеки для уникнення масового скупчення пасажирів на платформах станцій.

Нагадаємо, що рятувальники нагадали основні правила при влаштуванні новорічної ялинки, експлуатації електрогірлянд та піротехнічних виробів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.