У новорічну ніч київське метро працюватиме довше
Фото: metro.kiev.ua
У новорічну ніч Київський метрополітен працюватимена на дві години довше.
Про це повідомив начальник Київського метро Віктор Брагінський у Facebook.
“У новорічну ніч Київський метрополітен продовжить свою роботу на 2 години”, – зазначив він.
Читайте також: Без концертів та фуд-кортів: як пройдуть новорічні святкування в Києві
Також можливі обмеження (закриття) на вхід для пасажирів на станціях:
– “Золоті ворота”;
– “Хрещатик”;
– “Майдан Незалежності”;
– “Поштова площа”;
– “Контрактова площа”.
Брагінський зауважив, що такий механізм застосовується з міркувань безпеки для уникнення масового скупчення пасажирів на платформах станцій.
Нагадаємо, що рятувальники нагадали основні правила при влаштуванні новорічної ялинки, експлуатації електрогірлянд та піротехнічних виробів.