У Польщі у морозильній камері загинули двоє українців 28 і 46 років
У Польщі у Садковіце у Лодзькому воєводстві в холодильній камері для фруктів були виявлені тіла двох українців.
Про це повідомляє RMF24.
Як зазначає видання, регіональна прокуратура Рава Мазовецькою повідомила про смерть двох громадян України у віці 28 і 46 років, тіла яких були знайдені в анаеробному холодильнику для зберігання фруктів в Садковице у Лодзькому воєводстві.
Поліція отримала повідомлення від власників сховища фруктів про виявлення двох тіл увечері в неділю, 10 листопада.
“Обидва громадянина України жили на території, де стався інцидент, але обставини, за яких вони опинилися в холодильній камері … ще не встановлені”, – йдеться в повідомленні.
Правоохоронці оглянули місце події, допитали свідків і, повідомили в посольство України.
Розслідування справи веде районна прокуратура міста Рава Мазовецька.
Нагадаємо, у вересні стало відомо про вбивство у Польщі 26-річної дівчини зі Львівщини.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.