Війна

У РФ заявили про будівництво “зони безпеки” в Сумській області

У РФ заявили про будівництво “зони безпеки” в Сумській області

Фото: spravdi.gov.ua

У російському міністерстві оборони заявили, що армія РФ створює “зону безпеки” у прикордонних районах Сумщини.

Про це повідомили в Интерфакс з посиланням на оборонне відомство РФ.

“Підрозділи угруповання військ “Північ” завершили розгром формувань ЗСУ на території Курської області. У процесі активних наступальних дій звільнено населений пункт Горналь Курської області”, – йдеться в повідомленні міністерства.

Як там зазначили, село Горналь нібито було останнім населеним пунктом на Курщині, який контролювали українські війська.

“Триває створення смуги безпеки на території прикордонних районів Сумської області України”, – проінформували в російському міністерстві.

Нагадаємо, у РФ заявили про нібито “завершення операції зі звільнення Курської області”.

Натомість у Генеральному штабі ЗСУ заперечили інформацію представників російського вищого командування про нібито завершення бойових дій на території Курської області.

До слова, Володимир Зеленський заявив, що українські війська продовжують вести активні дії на території Росії, зокрема на Курщині та Бєлгородщині.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, TwitterTelegram та Instagram.