Події

У роботі застосунку “Резерв+” стався збій: що кажуть у Міноборони

У роботі застосунку “Резерв+” стався збій: що кажуть у Міноборони

Фото: пресслужба Міноборони України

У четвер, 19 грудня, у мобільному застосунку “Резерв+” стався технічний збій. Внаслідок цього тимчасово не можна авторизуватись та скористатись функціями.

Про це повідомляють користувачі у мережі.

Згодом цю інформацію підтвердили у Міністерстві оборони.

“Міноборони перепрошує за незручності. Технічна команда вже працює над відновленням стабільної роботи застосунку. Впродовж декількох годин доступ до Резерв+ повернеться” – йдеться у дописі відомства в Telegram.

Нагадаємо, ввечері пʼятниці, 1 листопада, у роботі застосунку “Резерв+” стався технічний збій.

Як повідомлялося, у застосунку “Резерв+” з’явилися електронні відстрочки від мобілізації. У Міноборони пояснили, що робити, якщо виникає помилка при оформленні відстрочки.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.