У Росії повідомили про самогубство Ігоря Гіркіна
фото: Reuters
Ігор “Стрєлков” Гіркін, що з 25 січня 2024 року відбував у Росії чотири роки колонії через два повідомлення в телеграм-каналі, скоїв самогубство.
Про це повідомляють російські Telegram-канали.
Російськими Telegram-каналами шириться інформація про самогубство в тюрмі Ігоря Гіркіна. Він, нібито, вчинив самогубство в середу, 12 березня.
Обережно, фото 18+!
Відомо, що він буцімто перерізав собі горло, перед цим написавши передсмертну записку.
Проте особистий адвокат Ігоря Гіркіна спростував повідомлення про його ймовірне самогубство.
“О першій годині дня я був у нього в колонії, він почувався чудово і збирався в лазню, о 2 годині я заходив до начальника колонії, вітав його з професійним святом, все було спокійно”, – заявив адвокат.
Варто нагадати, що у 2014 році Гіркін зі своїм загоном перетнув кордон України в Донецькій області, керував захопленням Слов’янська, розпочавши у такий спосіб бойові дії на Донбасі. Він сам свідчив, що “спусковий гачок війни” натиснув саме він.
Відомо, що Міщанський суд Москви відправив Гіркіна під арешт. Як розповів його адвокат, обшук у будинку, затримання, а потім арешт відбулися через три дні після того, як він виступив із серією різких випадів на адресу Путіна і, серед іншого, назвав його “нікчемою” і “мокрицею”.
Раніше повідомлялось про те, що в Росії засудили Ігоря Гіркіна до чотирьох років позбавлення волі в колонії загального режиму.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.