У Росії повідомили, коли планують завершити будівництво “Північного потоку-2”
В Російській Федерації заявили, що для завершення будівництва “Північного потоку-2” знадобиться 4-5 тижнів.
Про це повідомляють росЗМІ, посилаючись на голову ради директорів “Газпрому” Віктора Зубкова.
Так, за його словами, проєкт у будь-якому випадку буде реалізований до кінця року.
“Нам треба 4-5 тижнів, щоб закінчити всі, тому у нас є ще листопад – грудень, це два місяці, вісім тижнів. Ми ще вкладаємося”, – сказав Зубков.
Крім того, глава “Газпрому” підтвердив заяву міністра енергетики Олександра Новака про те, що будівництво “Північного потоку-2” може пройти в обхід Данії.
“Якщо не отримаємо (дозвіл від Данії – ред.), ми обійдемо через нейтральні води. Не можу сказати, чи буде критичний момент, але Газопровід буде добудований. Ми закінчимо його”, – сказав Зубков.
Раніше повідомлялося, що Данія вкотре відмовила російській компанії “Газпром” щодо будівництва одного з маршрутів “Північного потоку-2”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.