Світ

У Словаччині можуть посилити карантин: дозволятимуть виходити з дому через SMS

У Словаччині можуть посилити карантин: дозволятимуть виходити з дому через SMS

Фото: REUTERS

Словаччина може запровадити SMS-підтвердження для виходу з дому, в якості посилених карантинних обмежень.

Про це повідомляє видання Noviny.

За словами міністра охорони здоров’я Словаччини Марека Крайчі влада допускає посилення комендантської години в країні для протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Він пояснив, що у разі введення такого обмеження громадянам для виходу з дому доведеться заповнювати форму через SMS-повідомлення, яку будуть розглядати правоохоронці у штабі боротьби з COVID-19. Після цього штаб відправлятиме громадянину повідомлення з відмовою або дозволом на вихід з дому на певний проміжок часу.

“У нас зараз серйозна ситуація, оскільки у нас комендантська година, відносно дуже сувора, але, ймовірно, поширеність британського штаму коронавірусу дуже висока”, – заявив Марек Крайчі.

Нагадаємо, Словаччина запустила нове загальнонаціональне тестування на COVID-19.

Крім того, через ситуацію з коронавірусом у Словаччині змінили Конституцію.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.