У Словаччині можуть посилити карантин: дозволятимуть виходити з дому через SMS
Фото: REUTERS
Словаччина може запровадити SMS-підтвердження для виходу з дому, в якості посилених карантинних обмежень.
Про це повідомляє видання Noviny.
За словами міністра охорони здоров’я Словаччини Марека Крайчі влада допускає посилення комендантської години в країні для протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.
Він пояснив, що у разі введення такого обмеження громадянам для виходу з дому доведеться заповнювати форму через SMS-повідомлення, яку будуть розглядати правоохоронці у штабі боротьби з COVID-19. Після цього штаб відправлятиме громадянину повідомлення з відмовою або дозволом на вихід з дому на певний проміжок часу.
“У нас зараз серйозна ситуація, оскільки у нас комендантська година, відносно дуже сувора, але, ймовірно, поширеність британського штаму коронавірусу дуже висока”, – заявив Марек Крайчі.
Нагадаємо, Словаччина запустила нове загальнонаціональне тестування на COVID-19.
Крім того, через ситуацію з коронавірусом у Словаччині змінили Конституцію.