Світ

У США половина дорослого населення отримала щеплення від коронавірусу

У США половина дорослого населення отримала щеплення від коронавірусу

Фото: Reuters

В США принаймні одну дозу вакцини від коронавірусу отримала вже половина дорослого населення. Це майже 130 млн людей.

Про це повідомляє Associated Press з посиланням на американські Центри з контролю і профілактики захворювань

Так, 50,4% осіб старших 18 років в США отримали принаймні одне щеплення від COVID-19. З них майже 84 мільйони осіб – близько 32,5% населення, вважаються повністю вакцинованими.

Нагадаємо, у ЦГЗ заявили, що друга доза вакцини Pfizer резервується відразу після першого щеплення.

Як відомо, 16 квітня Україна отримала першу партію вакцини Pfizer проти коронавірусу.

Раніше у МОЗ пояснили, що щеплення вакциною Pfizer почнеться з будинків для літніх людей.

Крім того, у Pfizer заявили про необхідність третьої дози та щорічної вакцинації.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.