У США стався вибух в лікарні: є загиблий, 12 поранених
Одна людина загинула і дванадцятеро поранені під час вибуху в лікарні у місті у Гейтсвіллі, штат Техас, США.
Про це повідомляє BBC.
Вибух стався в районі лікарні, де будувалося нове крило. Усі постраждалі – будівельники. За попередніми даними, вибухнув генератор електроенергії.
Також були евакуйовані кампус і будинок престарілих неподалік від лікарні.
Повідомлялося про масові відключення електрики в місті.

Нагадаємо, в ніч на 17 червня в нічному клубі у столиці Венесуели Каракасі стався вибух світлошумової гранати, що спричинило тисняву, в якій загинуло 17 осіб.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.