Новини

У Токіо обрали “Міс Інтернешнл-2019”: яскраві фото красунь

У Токіо обрали “Міс Інтернешнл-2019”: яскраві фото красунь

Сьогодні, 12 листопада, в Японії відбувся 59 конкурс Міс Інтернешнл. Володаркою титулу в 2019 році стала представниця Таїланду.

Про це повідомили під час трансляції конкурсу на YouTube.

Друге місце (перша віце-міс) зайняла Андреа Тоскано з Мексики, третє місце (друга віце-міс) дісталося представниці Урганди Евелін Наматовой Каронде, четверте місце “третя віце-міс) зайняла Алехандра Венгоечея з Колумбії і четвертою віце-міс стала конкурсантка з Великобританії Харріотт Лейн.









Україна в цьому році на конкурсі представляла 24-річна Марина Кіосе. На жаль, жодне призове місце їй не дісталося. Дівчині не вдалося увійти навіть в ТОП-15.





Корону новій володарці титулу вручила переможниця Міс Інтернешнл-2018 – Маріем Веласко з Венесуели.

Конкурс пройшов у Токіо, в ньому взяли участь представниці 85 країн. Учасниці оцінюються не тільки по зовнішності, але і за моральними якостями.

Нагадаємо, що популярна британська дизайнерка 45-річна Вікторія Бекхем з’явилась на обкладинці грудневого випуску відомого глянцевого журналу Vogue Polska.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.