Стрічка новин

У центрі Києва через масштабну аварію без опалення залишилось майже 90 будинків

У центрі Києва через масштабну аварію без опалення залишилось майже 90 будинків

Фото: КМДА

У Києві внаслідок аварії на тепломережі в районі Києво-Печерської лаври без опалення та гарячої води залишились 86 житлових будинків.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Київської міської державної адміністрації.

Повідомляється, що 8 лютого близько 2-ї години ночі виявили експлуатаційне пошкодження трубопроводу на вулиці Лаврська, 13. Аварійній бригаді “Київтеплоенерго” вдалось локалізувати місце пошкодження. Завершити роботи планують сьогодні до кінця дня.

Зазначено, що без опалення та гарячої води залишились 86 житлових будинків.

“Тимчасово послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання припинено для 86 житлових будинків. Пошкоджений трубопровід було введено в експлуатацію 34 роки тому (у 1987 році)”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що сьогодні, 8 лютого, в Україні очікується морозна погода та снігопади. Вдень температура коливатиметься від -7 до -9.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.