У Великій Британії пройшли навчання вже 33 тисячі українських військових
У Великій Британії в межах операції Interflex від червня 2022 року пройшли підготовку 33 тисячі українських військових.
Про це повідомили в ОК “Північ” з посиланням на інформацію Міністерства оборони Великої Британії.
“У межах проведеної Великою Британією операції Interflex пройшли навчання 33 тис. українських солдатів. Велика Британія та її країни-партнери проводять цю базову підготовку піхоти з 2022 року”, — йдеться в повідомленні.
В оборонному відомстві Британії зазначили, що операція Interflex триватиме і в 2024 році, “як і підтримка України Великою Британією”.
Раніше “Прямий” повідомляв, що Литва у 2023 році підготувала 2,9 тисячі українських воїнів. Наступного року планується провести навчання для 3,5 тисячі українських військових.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram