Суспільство

У ВООЗ відреагували на пожежу у лікарні Запоріжжя

У ВООЗ відреагували на пожежу у лікарні Запоріжжя

Фото: ДСНС

У Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ) відреагували на пожежу в лікарні в Запоріжжі. Сім’ям загиблих висловили співчуття.

Про це у Twitter повідомив директор Європейського бюро ВООЗ Ханс Клюге.

“З сумом дізнався про трагічну пожежу в інфекційній лікарні в Запоріжжі, де знаходяться пацієнти з COVID-19. Мої найглибші співчуття тим, хто втратив близьких. Ми солідарні Україною та Міністерством охорони здоров’я і бажаємо якнайшвидшого одужання постраждалим”, – зазначив Клюге.

Нагадаємо, розпорядженням голови облдержадміністрації Олександр Старуха 5 лютого 2021 року у Запорізькій області оголошено Днем жалоби в пам’ять про трьох пацієнтів та лікаря, які трагічно загинули під час пожежі в обласній інфекційній лікарні.

Вночі 4 лютого в обласній інфекційній лікарні в Запоріжжі сталася пожежа. За попередньою інформацією, загинули чотири людини.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.