Новини

У ВР потрібно переходити до системи прийняття рішень від більшості голосів в залі – Гончаренко

У ВР потрібно переходити до системи прийняття рішень від більшості голосів в залі – Гончаренко

Фото: Facebook

У Верховній Раді України потрібно переходити до системи прийняття рішень від більшості голосів в залі.

Про це заступник голови фракції партії “Блок Петра Порошенка” Олексій Гончаренко заявив журналістам, коментуючи розгляд в парламенті законопроекту про мову, при якому у залі парламенту присутня невелика кількість депутатів.

“Чому не ходять депутати на засідання ВР? Напевно, їх не цікавить закон про мову. Знову ж таки чому? Бо такий Регламент ВР.  Ця практика звична до європейських парламентів. Я також бачив, як розглядають рішення в парламенті Франції: в залі сидить 20-30 депутатів, яких цікавить конкретний закон”, – зауважив Гончаренко.

Він також зазначив, що ВР потрібно ухвалювати рішення від більшості присутніх в залі.

“Цей розгляд підтверджує, що нам потрібно переходити до системи прийняття рішень від більшості в залі. Хто присутній в залі, хай визначається по поправках. Кому цікаво, той прийшов. Виходить, що ті, хто хоче працювати,  є заручниками тих, хто не ходить на роботу місяцями», – зауважив Гончаренко.

Депутат також додав, що весь наступний тиждень у ВР піде на розгляд поправок до законопроекту про мову.

Раніше Олексій Гончаренко повідомляв, що закон про мову покликаний розвивати українську мову як державну.

Нагадаємо, народний депутат від фракції “БПП” Сергій Березенко наголосив, що Верховна Рада Україна має ухвалити закон про державну мову, який задовільнить усе українське суспільство. 

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.