У ВР потрібно переходити до системи прийняття рішень від більшості голосів в залі – Гончаренко
Фото: Facebook
У Верховній Раді України потрібно переходити до системи прийняття рішень від більшості голосів в залі.
Про це заступник голови фракції партії “Блок Петра Порошенка” Олексій Гончаренко заявив журналістам, коментуючи розгляд в парламенті законопроекту про мову, при якому у залі парламенту присутня невелика кількість депутатів.
“Чому не ходять депутати на засідання ВР? Напевно, їх не цікавить закон про мову. Знову ж таки чому? Бо такий Регламент ВР. Ця практика звична до європейських парламентів. Я також бачив, як розглядають рішення в парламенті Франції: в залі сидить 20-30 депутатів, яких цікавить конкретний закон”, – зауважив Гончаренко.
Він також зазначив, що ВР потрібно ухвалювати рішення від більшості присутніх в залі.
“Цей розгляд підтверджує, що нам потрібно переходити до системи прийняття рішень від більшості в залі. Хто присутній в залі, хай визначається по поправках. Кому цікаво, той прийшов. Виходить, що ті, хто хоче працювати, є заручниками тих, хто не ходить на роботу місяцями», – зауважив Гончаренко.
Депутат також додав, що весь наступний тиждень у ВР піде на розгляд поправок до законопроекту про мову.
Раніше Олексій Гончаренко повідомляв, що закон про мову покликаний розвивати українську мову як державну.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.