Новини

У Зеленського пояснили значне зниження видатків на виплату пільг і субсидій

У Зеленського пояснили значне зниження видатків на виплату пільг і субсидій

https://www.facebook.com/110384593672527/photos/a.112993386744981/120748402636146/?type=3&theater

Зменшення виплат субсидій у проєкті державного бюджету на 2020 до 47,6 млрд грн викликане “економічними факторами”.

Про це заявила міністр соціальної політики Юлія Соколовська у себе в Facebook.

За її словами, цієї суми вистачить для задоволення потреб усіх категорій населення, які потребуватимуть державної допомоги з оплатою комунальних послуг.

“Якщо порівнювати із цифрами, включеними у бюджет на цей рік (55,1 млрд грн), то закладені 47,6 млрд грн – справді менше. Але це скорочення спричинено виключно економічними факторами: за рахунок індексації пенсій, збільшення рівнів мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму доходи українців зросли. Відповідно, зменшився і розмір субсидій, які держава виплачувала громадянам” – заявила вона.

Раніше  політолог Олексій Якубін зазначав, що у державному бюджеті на 2020 рік влада заклала зменшення кількості субсидіантів приблизно на 10%.

Нагадаємо, через дефіцит Пенсійного фонду у 172,5 мільярди гривень, передбачений у проекті Державного бюджету України на 2020 рік, кожен українець буде змушений заплатити щонайменше чотири тисячі гривень податків.

Згідно з проектом нового Держбюджету найбільше грошей виділять на Міністерство соціальної політики. Саме вони розподіляють більшу частину виплат і субсидій. Їм дістанеться 290 млрд грн. Для порівняння, на Міненерго і захист навколишнього середовища дадуть всього 8,7 млрд грн. До слова, на НАБУ витратять трохи більше 1 млрд, а на НАПКА – 0,812 млрд грн.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.