Стрічка новин

У зоні відчуження затримали “сталкерів”, які намагались вивезти радіоактивний металобрухт

У зоні відчуження затримали “сталкерів”, які намагались вивезти радіоактивний металобрухт

Правоохоронці затримали двох жителів Житомирської області, які намагалися вивезти з Чорнобильської зони радіоактивний металобрухт.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Так, двоє жителів міста Коростень на автомобілі ВАЗ перевозили із забороненої зони майже 100 кілограмів металобрухту. Метал чоловіки збирали в закинутих будівлях і викопували з-під землі. На них уже складено адміністративні документи за порушення вимог режиму радіаційної безпеки. Заходи тривають.

Раніше “Прямий” повідомляв, що у зоні ЧАЕС поблизу села Корогод масово вирубують ліс з метою використання дерев за межами зони відчуження.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.