Учні 4 та 9 класів не складатимуть ДПА в 2021 році – МОН
Міністерство освіти та науки України у зв’язку з коронавірусом, звільнило учнів 4 та 9 класів від проходження державної підсумкової атестації у 2021 році.
Про це йдеться на сайті Міносвіти.
“МОН звільнило від проходження державної підсумкової атестації здобувачів закладів загальної середньої освіти 4-х і 9-х класів у 2020/2021 навчальному році”, – заявили у міністерстві.
У відомстві пояснили, що у документі про освіту учнів, звільнених від ДПА, буде зроблено запис “звільнений (а)”.
“Таке рішення сприятиме організованому завершенню навчального року учнями, які закінчують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, в умовах поширення на території України COVID-19”, – пояснили в МОН.
Це рішення Міносвіти набуде чинності у день його публікації в “Офіційному віснику України”.
Нагадаємо, У навчальних закладах Києва весняні канікули розпочнуться 18 березня.