Україна безоплатно передасть країнам Африки 50 тисяч тонн пшениці
Фото: REUTERS
Кабінет міністрів виділив гуманітарну допомогу Ефіопії та Сомалі. Країнам Африки, що зазнали голоду, надішлють 50 тисяч тонн пшениці.
Про це йдеться у постанові від 16 вересня 2022 р. № 1040.
Надання гуманітарної допомоги буде здійснюватися користуючись з пшениці, що міститься у власності АТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України”. Компанія отримає з резервного фонду державного бюджету 420 млн гривень для відшкодування вартості зерна.
Згідно з постановою, Міністерство закордонних справ має узгодити з Організацією Об’єднаних Націй питання доставки та оплати транспортування зерна з Одеського морського торговельного порту до портів цих країн коштом міжнародних організацій.
Нагадаємо, що 4 вересня з портів України вийшло 12 суден із зерном.
Раніше повідомлялося, що 23 серпня з порту “Чорноморськ” вийшло ще одне судно з українським продовольством.
Зазначимо, що з одеського порту “Чорноморськ” 18 серпня вийшло судно “Maria” з продовольством.
Нагадаємо, що 16 серпня балкер із зерном вийшов з порту “Південний”. Ним доставлять 23 тисячі тонн пшениці до Африки.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram