Події

Україна та Нідерланди підписали меморандум про співпрацю в галузі кіберзахисту

Україна та Нідерланди підписали меморандум про співпрацю в галузі кіберзахисту

Україна та Нідерланди підписали меморандум про взаєморозуміння у сфері захисту критичної інфраструктури.

Про це повідомили у пресслужбі Держспецзв’язку.

Документ підписали Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України й Міністерство юстиції та безпеки Королівства Нідерланди.

“Уряд вашої країни та її народ підтримують Україну в її боротьбі від самого початку. Зокрема в оборонному питанні. Ми дуже дякуємо за цю підтримку. Підписання меморандуму ще більше поглиблює та посилює нашу співпрацю, але вже за новими напрямами”, – зазначив голова служби Олександр Потій.

За його словами, Україна та Нідерланди співпрацюватимуть в галузях кіберзахисту, кібербезпеки та захисту критичної інфраструктури.

Своєю чергою нідерландський дипломат наголосив на важливості обміном досвіду між країнами. 

Як зауважується, відповідний документ підписано в межах виконання Угоди про співробітництво у сфері безпеки між Україною та Нідерландами, укладеної у березні 2024 року.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон щодо посилення захисту інформації та кіберзахисту державних інформаційних ресурсів та об’єктів критичної інформаційної інфраструктури.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.