Війна

Українські льотчики збили російський Су-25 під Вінницею

Українські льотчики збили російський Су-25 під Вінницею

Українські військові льотчики збили російський штурмовик Су-25 під Калинівкою у Вінницькій області.

Про це повідомив голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов.

“Щойно під Калинівкою наші військові льотчики збили російський СУ-25. Слава ЗСУ!” – написав він у Facebook.

Крім того, сьогодні під Вінницею були збиті дві крилатих ракети РФ.

“Працюють ДРГ (диверсійно-розвідувальні групи – ред.) по території Вінницької області, на території міста. Ці ДРГ заарештовані, знешкоджені. Затримали двох парашутистів під Вінницею. Їх допитують”, – додав він.

Нагадаємо, 25 лютого відбито атаку російського десанту неподалік Одеси.

Як відомо, у Києві, Дніпрі та Харкові пролунали потужні вибухи після того, як президент Російської Федерації Володимир Путін оголосив про військову операцію в Україні.

Після цього Верховна Рада запровадила воєнний стан в Україні. У зв’язку з чим президент України Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію та утворив Ставку Верховного головнокомандувача.

До слова, у деяких областях України запровадили комендантську годину як вимушений крок в умовах війни.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.