Війна

Українські партизани знищили два локомотиви під Москвою

Українські партизани знищили два локомотиви під Москвою

Скриншот відео

Вночі 30 грудня українські партизани на станції Дмитров і в депо Лобня в Московській області завдали безповоротної шкоди двом локомотивам росіян, які мали бути відряджені на тимчасово окуповані території України.

Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в Телеграм з посиланням на Маріупольський Спротив.

“Сьогодні о 03:10 за Київським часом (2:10 по Москві) учасники Маріупольського Спротиву на станції Дмитров Московської області РФ підпалили новий електропотяг ЕП2Д-0014, який після капітального ремонту на Дмитровському машинобудівному заводі планували відправити в окуповані території”, – розповів він.

Як повідомили учасники спротиву, головний вагон потяга, вартість якого, за їхніми даними, складає 50 млн рублів, вигорів повністю.

Також партизани заявили, що о 04:20 за Київським часом було здійснено диверсію із підпалом теплотяга в депо Лобня Московської області. Як пишуть учасники спротиву, теплотяг зазнав безповоротних ушкоджень.

  1. potiah2-720WebShareName


Нагадаємо, раніше ГУР знищило у Росії склад із деталями для “шахедів” на 16 мільйонів доларів, а перед цим – винищувач Су-30 та три локомотиви.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.