Суспільство

Українських чиновників відправлятимуть на курси в Євросоюз

Українських чиновників відправлятимуть на курси в Євросоюз

Україна та ЄС домовилися про спільний проект щодо запуску освітньої програми для українських держслужбовців “Проект розбудови спроможності Natolin4Capacity”. Віце-прем’єр з питань євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина та єврокомісар Олівер Варгеї підписали відповідний лист.

Єврокомісія виділить на реалізацію цього проекту грант у розмірі 2,45 млн євро. Ці кошти підуть на навчання українських держслужбовців в Коледжі Європи у Польщі.

“Зшивання України з ЄС потребує професійних фахівців. Якщо ми хочемо, аби в Україні діяли такі ж закони, як і в ЄС, то маємо з особливою відповідальністю підходити до навчання наших кадрів… Це шлях до успішного впровадження Угоди про асоціації – нашої дорожньої карти інтеграції в ЄС”, – сказала Стефанішина.

Вона додала, що запуск такої освітньої програми допоможе українським держслужбовцям вдосконалити свої знання з європейського права та економіки, а також “підвищить потенціал української держслужби загалом”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.