Українці контролюють значну частину наркобізнесу у Варшаві
Фото: Rehab.net.ua
Польська влада занепокоєна зростанням кількості банд, сформованих іноземцями, зокрема українцями.
Про це повідомляють в Gazeta Wyborcza.
Українські злочинні угруповання активізувалися у Польщі. Вони займаються здирством грошей у підприємців, пропонуючи “дахування” в обмін на захист.
Дані польської поліції свідчать, що українці контролюють значну частину наркобізнесу у Варшаві.
Також українські банди займаються рейдами на пункти обміну валюти.
Крім того, їх підозрюють у причетності до сутенерства, оскільки після 2022 року до Польщі приїхало багато секс-працівниць з України.
Польські політика зазначають, що причин для занепокоєння немає. Іноземні злочинці вчиняють лише 5 відсотків з усіх злочинів в країні.
Раніше “Прямий” розповідав про те, як українські дрони допомогали перевозити наркотики в Іспанії.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.