Українці на окупованих територіях не зможуть купити ліки без паспорта РФ
З 1 січня українців на тимчасово окупованих територіях, які не отримали паспортів РФ, позбавили будь-яких прав.
Про це інформує Центр національного спротиву.
З 1 січня пільгова категорія громадян ТОТ України, які відмовилися від російського паспорта, не зможе отримувати медикаменти.
“Насамперед це люди із сердечно-судинними захворюваннями, астматики та діабетики. Без російського паспорта препарати доведеться купувати. А ось придбати життєво необхідні ліки на загарбаних територіях практично неможливо. Якщо ж і пощастить їх дістати, то ціни на них вдвоє, а то й втроє вище за ринкові” — зазначають у спротиві.
Нагадаємо, у головному управлінні розвідки повідомили, що на окупованих територіях України відбулась масштабна акція, організована рухом спротиву.
Як повідомлялося, у Центрі національного спротиву повідомили, що росіяни на тимчасово окупованих територіях “промивають мізки” місцевому населенню за допомогою так званих футурологів та прогнозистів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.