Новини

Україна і Мексика почали підготовку до запровадження безвізу

Україна і Мексика почали підготовку до запровадження безвізу

Україна і Мексика почали підготовку до запровадження безвізового режиму між країнами.

Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

“Вперше в історії проведено повномасштабні переговори між Україною та Мексиканськими Сполученими Штатами стосовно ключових питань порядку денного двосторонніх відносин у консульській сфері. Сторони проаналізували стан та перспективи співпраці у візово-міграційній галузі, обговорили питання захисту прав та інтересів громадян та юридичних осіб України на території Мексиканських Сполучених Штатів, обмінялися позитивним досвідом та основними досягненнями консульських служб України та Мексики. Особливу увагу українська та мексиканська делегації приділили темі взаємного скасування візових вимог для громадян України та Мексики”, – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що сторонами опрацьовано алгоритм дій, необхідних для укладення спеціального правового інструменту – двосторонньої угоди про спрощення та скасування візових вимог для всіх громадян України та Мексики.

16 травня у столиці Великої Британії Лондоні було підписано Угоду між урядами України та Співдружності Домініки про скасування візових вимог.

П’ятий президент України Петро Порошенко підписав указ про тимчасове запровадження безвізового режиму для громадян Республіки Північна Македонія.

Також українські громадяни мають безвізовий режим з 76 країнами світу. З 22 країнами ведуться переговори про надання безвізу.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.