Україна і Іспанія завершують переговори щодо пенсійного забезпечення українських працівників – Клімкін
Український та іспанський уряди вийшли на фінішну пряму у переговорах щодо можливості українських громадян зараховувати робочий стаж у Іспанії для отримування пенсії в Україні.
Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.
“Наші українці мають бути захищені так само, як і іспанці, якщо вони працюють легально. І зараз ми працюємо разом з нашими міністерствами, які відповідають за соціальні питання. І я думаю, що найближчим часом, безумовно, вийдемо на рішення”, – ідеться в повідомленні.
Клімкін також додав, що наразі в міністерстві працюють над угодою і знаходяться на стадії близької до завершення.
“І давайте згадаємо, що саме в Іспанії був перший випадок, коли ми отримали визнання водійських прав. Досі працює, суперова. Я якраз розмовляв з багатьма представниками нашої громади”, – додає міністр.
Павло Клімкін також підреслює, що люди просять про якнайшвидше повернення додому людей, які працюють в Іспанії, адже для них це не лише зарплата і соціальний стан.
Нагадаємо, Петро Порошенко повідомив, що Іспанія твердо та послідовно підтримує позицію України.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.