Україна має виявляти ініціативу в питанні санкцій і тиску на Росію – Павленко
Фото: eurosolidarity.org
Україна має виявляти ініціативу в питанні санкцій і тиску на Російську Федерацію.
Таку думку в ефірі “Прямого” висловив народний депутат фракції “Європейської Солідарності” Ростислав Павленко.
“Щодо кордону – це питання миротворців. І не треба казати, що Росія цього не хоче. Росія навіть подавала до ООН проєкт резолюції. Правда, вони говорили про лінію розмежування, але це питання переговорів, це питання роботи з союзниками. І, власне, на цьому мала би концентруватися українська дипломатія. На жаль, цього ми не бачимо. Питання санкцій і організації тиску на Росію. Але для цього також Україна має тут виявляти ініціативу. Тому що, якщо звучать якісь примирливі тези, то, на жаль, ніхто не буде захищати нас сильніше, ніж захищаємо ми самі себе.
І щодо висловів. Путін є тренований КДБіст. Тому щось бачити в його очах – це або наївність, або фігура мови, яка має виправдати якісь політичні кроки, які послідують. Тут дуже б хотілося помилитися. Тому що, знову ж таки повертаючись до особи пана Єрмака, якщо виявиться, що це шлях до того, щоб перестати стріляти, щоб перестати чинити опір і подібне, то цей шлях – це точно не шлях до миру, а це шлях до хаосу і поразки. І цього точно треба оминути”, – заявив Павленко.
Раніше повідомлялося, що Мінветеранів ініціює введення санкцій проти силовиків, які влаштовували суди лише над українськими громадянами в Криму.
Нагадаємо, делегації США, Євросоюзу та України під час засідання Постійної ради ОБСЄ 6 лютого у Відні висловили вимогу до Росії щодо надання повного доступу на території анексованого Криму.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.