Україні на нормандській зустрічі надиктують вимоги для виконання – експерт
Україна їде на нормандську зустріч без власного протоколу, тобто їде на семінар, де надиктують, що вона мусить робити на наступний період часу.
Про це в ефірі “Прямого” в ток-шоу “Ситуація” заявив кандидат політичних наук Ростислав Балабан.
“В мене суб’єктивне відчуття, що Україна їде без власного протоколу, тобто їде на семінар, де надиктують, що мусить робити на наступний період часу. Це є потенційною небезпекою для суверенітету, для державності. Кожна з країн буде відстоювати свої інтереси. Для Франції та Німеччини достатньо, що це буде заморожена історія. Тому що вони відносно далекі, їм не потрібно якихось конфліктогенних ситуацій з Російською Федерацією.
Росія до початку тільки розмов про Нормандський формат провела контакти… Росія, мається на увазі, Путін провів контакти з усіма учасниками: наради, готовність, бойова готовність і так далі. Тобто Росія їде зі своїм протоколом і з тим, що вона прагне. А вона прагне, щоб Україна була без суверенітету, зовнішнє управління, призначення своїх міністрів, призначення своїх прокурорів і повний контроль президента”, – розповів Балабан.
Раніше п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко дав поради учасникам Нормандської зустрічі від України і окреслив ті “червоні лінії”, які не можна переступати в переговорах із Путіним.
Також слідкуте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.