Українська збірна повертається зі змагань “Ігри нескорених” у Сіднеї
У понеділок, 29 жовтня, о 13.25, в Україну з Австралії прибуває літак з Національною збірною “Invictus Games” після участі в міжнародних змаганнях “Ігри Нескорених — 2018”.
Про це йдеться в сюжеті “Прямого”.
“Ви не уявляєте яка атмосфера в аеропорту “Бориспіль”. Тут десятки людей, які прийшли зустріти наших нескорених. Цього року українці завоювали 20 медалей, всього у команді 15 спортсменів”, – повідомила кореспондент.
Нагадаємо, 21 жовтня, в перший день змагань “Ігри нескорених” у Сіднеї українець Денис Фіщук здобув бронзу у велогонці.
Український спортсмен Юрій Дмитренко на “Іграх нескорених” завоював срібну медаль з метання диска.
24 жовтня представники України вибороли три срібла та бронзу у плаванні на “Іграх Нескорених” у Сіднеї.
Раніше “Прямий” повідомляв, що ветеран АТО, учасник національної збірної Invictus Games (“Ігри нескорених”) Євген Олексенко у Сіднеї виборов срібну медаль з пауерліфтингу.
Крім того, український спортсмен Олександр Гавриленко завоював золоту медаль з пауерліфтіну на “Іграх нескорених”.
Крім того, медалі на “Іграх нескорених” отримали Олександр Бєлобоков та Сергій Ільчицький.
Всього українська збірна завоювала 20 медалей на змаганнях “Ігри нескорених-2018”- 7 золотих, 10 срібних та 3 бронзових.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.