Українські хайзенберги: на Закарпатті викрили масштабну нарколабораторію
У Закарпатській області Служба безпеки України (СБУ) викрила та блокувала діяльність організованого угруповання, яке спеціалізувалося на виробництві та збуті великих партій наркотичних засобів та психотропних речовин.
Про це СБУ повідомляє на офіційному сайті.
До складу групи входили 12 мешканців регіону, серед яких колишній працівник МВС.
Зловмисники налагодили оптове виготовлення гашишу, марихуани та амфетаміну в нарколабораторіях у власних помешканнях.
Готовий “товар” вони продавали на території Тячівського, Ужгородського та Мукачівського районів.
Затримано дев’ять учасників угруповання. Співробітники СБУ вилучили у них наркотичні засоби та прекурсори на загальну суму понад 500 тис. грн (за цінами “чорного ринку”).
Також виявлено автомат Калашникова, пістолети “Парабеллум” та “Сталкер”, нарізну зброю “Форт-202”, велику кількість набоїв, 11 тис. доларів, 10 тис. євро та 70 тис. грн.
У межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 307 КПК України (незаконне виготовлення чи збут наркотиків) триває досудове слідство.
Раніше в Івано-Франківській області з фермерського господарства вилучили 1 тисячу 200 кілограмів марихуани на 50 мільйонів євро.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.