Новини

Українські спортсмени вибороли перемогу в медальному заліку чемпіонату світу з ММА

Українські спортсмени вибороли перемогу в медальному заліку чемпіонату світу з ММА

Збірна України зі змішаних єдиноборств виборола перемогу у медальному заліку чемпіонату світу з ММА.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

В Сінгапурі відбувся чемпіонат світу GAMMA, де команда Української федерації змішаних бойових мистецтв (UFMMA) завоювали п’ять золотих, три срібні і три бронзові медалі.

Повідомляється, що 11 медалей вивели українську команду на перше місце в загальному заліку змагань.

“Золоті медалі на турнірі завоювали Роман Сиркін (до 52,2 кг), Денис Бондар (до 61,2 кг), Ігор Шмиголь (до 65,8 кг), Єгор Костюченко (до 77,1 кг) і Валентина Семаль (до 47,6 кг ).

Срібро у Артур Воробйов (до 77,1 кг), Еміль Усейнов (від 93 кг) і Людмила Ілюк (до 52,2 кг). Бронзові нагороди завоювали Дарина Іванова (до 56,7 кг), Дар’я Чибісова (до 61,2 кг) та Ірина Піцик (до 72,6 кг).” – зазначено в повідомлені.

Нагадаємо, що на Чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону, українська паралімпійська команда вже здобула 27 високих нагород.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.