Український фільм “Дякую” посів друге місце на фестивалі туристичного кіно в Ризі
Український фільм “Дякую” посів друге місце на міжнародному фестивалі туристичних стрічок у Ризі (Латвія).
Про це у Facebook повідомила завідувач сектору медіакомунікацій та зв’язків зі ЗМІ Міністерства інформаційної політики України Марина Соботюк.
“Наша стрічка “Дякую”(короткометражна, державна промоція) посіла друге місце на міжнародному фестивалі туристичних стрічок у Ризі (Латвія)”, – написала Соботюк.
За словами посадовця, цього року подалося 500 фільмів, із них 200 пройшли відбір, а з них обрано кращі з кращих.
“30 кіношників з усього світу презентували під час фестивалю свої роботи. І Україна посіла друге місце! Українці, радіємо разом, це наша перемога і доказ, що Україна цікава та туристична, а ще креативна!” – додала Соботюк.
Нагадаємо, цього тижня в українських кінотеатрах стартує показ шести стрічок. Одна з найбільш очікуваних не лише для українців, а й для всього світу – третя частина знаменитої кіносаги від Marvel “Месники: Війна нескінченності”. Більше про те, які фільми сколихнутись українські кінотеатри, читайте у матеріалі “Прямого”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.