Новини

Український фільм “Дякую” посів друге місце на фестивалі туристичного кіно в Ризі

Український фільм “Дякую” посів друге місце на фестивалі туристичного кіно в Ризі

Український фільм “Дякую” посів друге місце на міжнародному фестивалі туристичних стрічок у Ризі (Латвія).

Про це у Facebook повідомила завідувач сектору медіакомунікацій та зв’язків зі ЗМІ Міністерства інформаційної політики України Марина Соботюк.

“Наша стрічка “Дякую”(короткометражна, державна промоція) посіла друге місце на міжнародному фестивалі туристичних стрічок у Ризі (Латвія)”, – написала Соботюк.

За словами посадовця, цього року подалося 500 фільмів, із них 200 пройшли відбір, а з них обрано кращі з кращих.

“30 кіношників з усього світу презентували під час фестивалю свої роботи. І Україна посіла друге місце! Українці, радіємо разом, це наша перемога і доказ, що Україна цікава та туристична, а ще креативна!” – додала Соботюк.

Нагадаємо, цього тижня в українських кінотеатрах стартує показ шести стрічок. Одна з найбільш очікуваних не лише для українців, а й для всього світу – третя частина знаменитої кіносаги від Marvel “Месники: Війна нескінченності”. Більше про те, які фільми сколихнутись українські кінотеатри, читайте у матеріалі “Прямого”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.