Український фільм здобув перемогу на кінофестивалі в Норвегії
Українська стрічка про Донбас “Атлантида” режисера Валентина Васяновича отримала головний приз кінофестивалю в Тромсо (Норвегія).
Про це режисер повідомив на своїй сторінці у Facebook.
Tromso International Film Festival проходив цьогоріч з 13 по 19 січня.
Дія фільму “Атлантида” відбувається у 2025 році — через рік після ймовірного закінчення війни на сході України. З контексту можна зрозуміти, що Україна перемогла, проте повернути життя на Донбасі до довоєнного дуже складно: бойові дії нанесли колосальну шкоду природі — затоплені шахти та зруйновані заводи отруїли землю та воду.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.