Новини

Український фільм здобув перемогу на кінофестивалі в Норвегії

Український фільм здобув перемогу на кінофестивалі в Норвегії

Українська стрічка про Донбас “Атлантида” режисера Валентина Васяновича отримала головний приз кінофестивалю в Тромсо (Норвегія).

Про це режисер повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Tromso International Film Festival проходив цьогоріч з 13 по 19 січня.

Дія фільму “Атлантида” відбувається у 2025 році — через рік після ймовірного закінчення війни на сході України. З контексту можна зрозуміти, що Україна перемогла, проте повернути життя на Донбасі до довоєнного дуже складно: бойові дії нанесли колосальну шкоду природі — затоплені шахти та зруйновані заводи отруїли землю та воду.

Нагадаємо, що українська стрічка “Сторонній” отримала нагороду на міжнародному кінофестивалі фільмів жахів у Лос-Анджелесі в номінації “найкращий оригінальний сценарій”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.