Новини

Український прапор у Москві – це не спекуляція, а перемога — Кличко

Український прапор у Москві – це не спекуляція, а перемога — Кличко

В ексклюзивному інтерв’ю телеканалу “Прямий” міський голова Києва Віталій Кличко згадав про жовто-блакитний прапор та український гімн у Москві після перемоги українського боксера Олександра Усика.

Зокрема, колишній спортсмен зазначив, що на сьогодні існує багато різних точок зору на різні проблеми, починаючи від здоров’я людей та закінчуючи станом доріг.

“Хто б що не робив, існує багато спекуляцій, але мої вітання Усику, який зробив так, що у Москві підняли переможний український прапор і звучав переможний український гімн. Крапка», – зазначив Віталій Кличко і додав: “Добре, що спортсмени змушують чути гімн України, підніматися, коли він звучить, святкувати перемогу у будь-якій точці світу, а також у Москві”.

Нагадаємо, що 21 липня у Москві відбувся бій між російським спортсменом Муратом Гассієвим та українським боксером Олександром Усиком, в якому перемогу здобув останній.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.