Українці створили найбоєздатнішу армію в Європі – Пономарьов
Фото: ЗСУ
Український народ створив найбоєздатнішу армію в Європі.
Про це в ток-шоу “Ехо України” на “Прямому” завив російський опозиційний політик Ілля Пономарьов.
“Мені здається, що Україна вже зробила найважливіше. Це українці зробили найбоєздатнішу армію в Європі. Реально, вона, може, і не найбільша, але вона найбоєздатніша. І це зробили ні НАТО, це не зробили жодні міжнародні радники. ЇЇ створили самі українці”, – сказав політик.
Раніше “Прямий” повідомляв, що з 2014 року і по цей момент, було зроблено більше, ніж за всі роки з моменту здобуття Україною незалежності.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.