Новини

Українці створили найбоєздатнішу армію в Європі – Пономарьов

Українці створили найбоєздатнішу армію в Європі – Пономарьов

Фото: ЗСУ

Український народ створив найбоєздатнішу армію в Європі.

Про це в ток-шоу “Ехо України” на “Прямому” завив російський опозиційний політик Ілля Пономарьов.

“Мені здається, що Україна вже зробила найважливіше. Це українці зробили найбоєздатнішу армію в Європі. Реально, вона, може, і не найбільша, але вона найбоєздатніша. І це зробили ні НАТО, це не зробили жодні міжнародні радники. ЇЇ створили самі українці”, – сказав політик.


Раніше “Прямий” повідомляв, що з 2014 року і по цей момент, було зроблено більше, ніж за всі роки з моменту здобуття Україною  незалежності.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.