“Укренерго” запровадило відключення світла у деяких областях
У вівторок, 4 лютого, в Україні запровадили аварійні відключення електроенергії. Світло вимикатимуть у Дніпропетровській, Донецькій, Сумській та Кіровоградській областях.
Про це повідомляють ДТЕК та місцеві обленерго.
“Черга за графіками аварійних відключень не співпадає з чергою при погодинних. Графіки погодинних відключень не застосовуються” – попереджають енергетики.
Наразі причина екстрених відключень не називається. Також варто зазначити, що напередодні в “Укренерго” планові відключення не анонсували.
Як повідомлялося, 1 лютого, через російську ракетну атаку у деяких областях України запровадили аварійні відключення світла.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.