Суспільство

“Укренерго” запровадило відключення світла у деяких областях

“Укренерго” запровадило відключення світла у деяких областях

У вівторок, 4 лютого, в Україні запровадили аварійні відключення електроенергії. Світло вимикатимуть у Дніпропетровській, Донецькій, Сумській та Кіровоградській областях.

Про це повідомляють ДТЕК та місцеві обленерго.

“Черга за графіками аварійних відключень не співпадає з чергою при погодинних. Графіки погодинних відключень не застосовуються” – попереджають енергетики.

Наразі причина екстрених відключень не називається. Також варто зазначити, що напередодні в “Укренерго” планові відключення не анонсували.

Як повідомлялося, 1 лютого, через російську ракетну атаку у деяких областях України запровадили аварійні відключення світла.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.