Новини

“Укртрансгаз” очолив Сергій Олексієнко

“Укртрансгаз” очолив Сергій Олексієнко

НАК “Нафтогаз України” як єдиний акціонер АТ “Укртрансгаз” призначив Сергія Олексієнка тимчасово виконуючим обов`язки президента АТ “Укртрансгаз” з 19 березня 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Олексієнко ввійшов до складу правління “Укртрансгазу” у березні 2017 року. Його зона відповідальності включала в себе: інвестиційну діяльність, управління фінансами, бухгалтерський облік та аудит.

Наразі склад правління АТ “Укртрансгаз” включатиме чотирьох топ-менеджерів компанії: Сергія Олексієнка, Павла Станчака, Тетяну Федорову і Хюнчана Кана.

З травня 2018 року керівником “Укртрансгазу” був Андрій Хоменко. “З 21 березня 2019 року він очолить новостворений Дивізіон технічного забезпечення НАК “Нафтогаз України” та запропонований до оновленого складу правління НАК”, – повідомили у прес-службі.

Раніше наглядова рада НАК “Нафтогаз України” подала до Кабінету міністрів пропозиції щодо персонального складу правління компанії. Наглядова рада просить зберегти склад правління “Нафтогазу”. При цьому пропонується припинити повноваження членів правління Олега Прохоренка і Юрія Колбушкіна, а також призначити нових членів правління – Ярослава Теклюка і Андрія Хоменка.

Нагадаємо, раніше Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ексклюзивному інтерв’ю “Прямому” назвав три головних вимоги до майбутнього голови НАК “Нафтогаз України”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.