Новини

“Укрзалізниця” планує запустити потяг до Берліну

“Укрзалізниця” планує запустити потяг до Берліну

“Укрзалізниця” планує у наступному році повернути потяг Київ-Берлін. Про це повідомив голова правління компанії Євген Кравцов в інтерв’ю агентству УНІАН.

“Ми хочемо повернути маршрут Київ-Берлін. Сподіваюся, що він запуститься з наступного року. Загалом у минулому році ми перевезли пасажирів у країни ЄС на 83% більше, ніж у 2017 році”, – заявив він.

За словами Кравцова, є попит з боку пасажирів, саме тому будуть й надалі розвивати міжнародне залізничне сполучення.

Раніше “Прямий” повідомляв, що “Укрзалізниця” до складу поїзда №29/30, який курсує між Києвом та Ужгородом, додала VIP-вагон. У вагоні є лише 6 купе. У кожному з них є власний санвузол з душем, а також телевізор, сейф та шафа для одягу.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.