“Укрзалізниця” повернула повний робочий тиждень для всіх своїх співробітників
Фото: Facebook
Відсьогодні, 15 квітня, “Укрзалізниця” відновила 5-денний робочий тиждень для усіх залізничників.
Про це повідомляє пресслужба компанії.
Зазначається, що відсьогодні 5-денний робочий тиждень відновлено для всіх залізничників. А з 1 квітня Укрзалізниця здійснює всі соціальні виплати, які передбачені галузевою угодою та колективним договором.
“Нам поступово вдається стабілізувати роботу компанії. Зокрема, покращено низку показників вантажної роботи, завдяки чому у квітні ми спостерігаємо ріст навантаження, а разом з тим — фінансових надходжень. Це дало нам змогу, як і обіцяли, відновити всі соціальні виплати, які були призупинені у зв’язку з кризою, спричиненою COVID-19, та повернути повний робочий тиждень для всіх залізничників”, — розповів в.о. голови правління АТ “Укрзалізниця” Іван Юрик.
За його словами, з квітня збільшено розмір добових для працівників компанії з 200 грн до 250 грн.
Нагадаємо, що “Укрзалізниця” скасувала декілька рейсів до Західної України та запланувала додаткові рейси перед літнім сезоном, призначення яких залежатиме від епідеміологічної ситуації в країні.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.