“Укрзалізниця” відновлює курсування поїзда “Львів-Ужгород”
Фото: Facebook
З 16 квітня “Укрзалізниця” відновлює рух регіонального поїзда сполученням Львів-Ужгород.
Про це повідомляє пресслужба “Укрзалізниці”.
“16 квітня на Львівській залізниці відновлюється рух регіонального поїзда № 829/830 сполученням Львів – Ужгород”, – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що поїзд вирушатиме з Ужгорода о 05:13 щоденно окрім середи, зручно прибуваючи до Львова о 10:59. Зворотній рейс зі Львова вирушатиме щоденно окрім вівторка о 16:37, прибуваючи до столиці Закарпаття о 22:22.
Поїзд курсуватиме із зупинками на станціях Миколаїв-Дністровський, Стрий, Сколе, Тухля, Славсько, Лавочне, з.п. Опорець, Воловець, Свалява, з.п. Карпати, Мукачеве, Батьово, Чоп.
“Вартість проїзду залишиться максимально доступною – до 75 грн – при цьому 8-вагонний поїзд матиме достатньо місця для зручної і безпечної розсадки кількох сотень пасажирів. Укрзалізниця слідкуватиме за ретельною дезінфекцією контактних поверхонь поїзда перед кожним рейсом та нагадує про обов’язковість маскового режиму для максимально безпечної подорожі”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, що “Укрзалізниця” скасувала декілька рейсів до Західної України та запланувала додаткові рейси перед літнім сезоном, призначення яких залежатиме від епідеміологічної ситуації в країні.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.