Суспільство

“Укрзалізниця” запустить інтернет від Starlink у потягах Інтерсіті: терміни

“Укрзалізниця” запустить інтернет від Starlink у потягах Інтерсіті: терміни

фото з відкритих джерел

До кінця 2023 року в усіх поїздах Інтерсіті в Україні працюватиме Wi-Fi від терміналів супутникового зв’язку Starlink.

Про це повідомив голова правління Укрзалізниці Олександр Камишін.

“Успішно завершили тестування вайфай на базі технології Starlink в поїзді Інтерсіті та підводимо підсумки”, – написав він.

Керівник компанії розповів, що один з поїздів Інтерсіті обладнали старлінками та відправляли його за різними маршрутами понад 100 днів.

Результати тестування продемонстрували доступність на маршруті на 97%, швидкість інтернет-з’єднання до 100 Мбіт/с.

“Віцепрем’єр-міністр Кубраков поставив нам задачу тепер розвернути пілот на всі поїзди Інтерсіті. До кінця року задача буде виконана”, – резюмував Камишін.

Нагадаємо, “Укрзалізниця” у співпраці з чеськими перевізниками планує запустити поїзд Прага – Чоп, також з 11 грудня курсуватимуть поїзди з Чопа до австрійського Відня та словацького Кошице.

Додамо, Україна та Румунія відновлюють залізничне сполучення на ділянці Рахів – Ділове – Валя-Вішеулуй. “Укрзалізниця” вже здійснила перший пробний заїзд за цим напрямком.

Раніше повідомлялося, що “Укрзалізниця” відновила сполучення між Києвом і Кишиневом. Цей маршрут до цього був зупинений у жовтні 1998 року.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.