Події

В Антарктиді на дослідній станції зафіксували перший спалах коронавірусу

В Антарктиді на дослідній станції зафіксували перший спалах коронавірусу

Фото: Рixabay

На чилійській дослідній станції в Антарктиді виявили коронавірус у 36 осіб. 

Про це повідомляє австралійський телеканал ABC.

Зазначається, що холодний континент перестав бути єдиним без коронавірусу.

“Серед тих, що заразилися ─ 26 чилійських військових та 10 осіб з обслуговуючого персоналу. Їх евакуювали в місто Пунта-Аренас на півдні Чилі”, ─ йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у трьох членів екіпажу корабля, що прибув на допомогу базі, теж виявили коронавірус.

Нагадаємо, новий штам коронавірусу зафіксували вже у трьох країнах – ВООЗ. 

Раніше в Британії виявили новий штам коронавірусу, який на 70% заразніший від первинного.

У зв’язку з чим Нідерланди скасували авіасполучення з Британією, згодом Бельгія оголосила про обмеження сполучення з Лондоном.

Натомість в Ізраїлі 20 грудня стартувала кампанія вакцинації від коронавірусу. 

Раніше стало відомо, що 27 грудня Євросоюз розпочне вакцинацію від коронавірусу.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.