В Антарктиді на дослідній станції зафіксували перший спалах коронавірусу
Фото: Рixabay
На чилійській дослідній станції в Антарктиді виявили коронавірус у 36 осіб.
Про це повідомляє австралійський телеканал ABC.
Зазначається, що холодний континент перестав бути єдиним без коронавірусу.
“Серед тих, що заразилися ─ 26 чилійських військових та 10 осіб з обслуговуючого персоналу. Їх евакуювали в місто Пунта-Аренас на півдні Чилі”, ─ йдеться у повідомленні.
Зазначається, що у трьох членів екіпажу корабля, що прибув на допомогу базі, теж виявили коронавірус.
Нагадаємо, новий штам коронавірусу зафіксували вже у трьох країнах – ВООЗ.
Раніше в Британії виявили новий штам коронавірусу, який на 70% заразніший від первинного.
У зв’язку з чим Нідерланди скасували авіасполучення з Британією, згодом Бельгія оголосила про обмеження сполучення з Лондоном.
Натомість в Ізраїлі 20 грудня стартувала кампанія вакцинації від коронавірусу.
Раніше стало відомо, що 27 грудня Євросоюз розпочне вакцинацію від коронавірусу.