В Армія+ спростили подання рапортів
У мобільному застосунку “Армія+” значно спростили процес подання електронних рапортів.
Про це повідомляє Міністерство оборони України.
Відтепер збережені військові відомості, такі як Армія ID командира чи назва посади, залишатимуться на пристрої та не видалятись. Це дозволяє уникнути повторного введення цих даних під час кожного подання рапорту.
Щоб зберегти інформацію, необхідно зайти в меню застосунку, обрати “Налаштування”, а потім “Військові відомості”.
Також в “Армія+” було оновлено захист даних за допомогою криптографічного шифрування, що забезпечує надійний захист збереженої інформації.
Нова функція доступна для користувачів версії застосунку 2.1.3 або вище.
За даними Міноборони:
- У застосунку авторизовано понад 560 000 військовослужбовців.
- Доступні 19 видів рапортів, серед яких рапорти на зміну місця служби (для ЗСУ і НГУ) та повернення після СЗЧ (самовільного залишення частини).
Це оновлення покликане підвищити зручність і ефективність взаємодії військовослужбовців із командуванням.
Раніше у застосунку Міністерства оборони України “Армія+” з’явилася нова функція, яка дозволяє військовослужбовцям швидко та зручно оформити рапорт на повернення до служби після самовільного залишення частини (СЗЧ).
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.