Новини

В Австралії з’явиться “поліція селфі”

В Австралії з’явиться “поліція селфі”

В Австралії вирішили створити “поліцію селфі” для боротьби з туристами, які ризикують своїм життям заради ефектних фотографій.

Про це повідомляє The Sun.

Влада країни стурбована небезпечними діями туристів, які фотографуються на виступі скелі в Королівському національному парку. Виступ у скелі дуже крихкий і може обвалитися.

На скелі встановлено попереджувальний про небезпеку знак, однак любителів селфі він не зупиняє.

Як повідомляв “Прямий”, на червоній доріжці Каннського кінофестивалю, який пройде з 8 по 19 травня цього року, заборонили робити селфі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.