Світ

В Британії 10 мільйонів осіб отримали вакцину від COVID-19

В Британії 10 мільйонів осіб отримали вакцину від COVID-19

Фото: Рixabay

У Великій Британії першу дозу вакцини від коронавірусу отримали вже 10 мільйонів громадян країни. Таким чином, щеплення отримало 15% населення Сполученого Королівства.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Британії Метт Хенкок у Twitter.

“Уже 10 млн осіб отримали першу дозу вакцини від COVID. Це дуже важлива віха в боротьбі, яку наша країна веде з цим вірусом. З кожним уколом загроза для всіх нас трохи зменшується, і я хочу подякувати всім за ту роль, яку вони грають у спільній справі”, – написав Генкок.

Вакцинація в Британії почалася 8 грудня. Британців прищеплюють вакцинами Pfizer і AstraZeneca.

Нагадаємо, що від коронавірусу помер 100-річний британський ветеран Том Мур, який зібрав мільйони фунти стерлінгів для лікарів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.