Світ

В Ірані заявили про прогрес у переговорах зі США щодо ядерної програми

В Ірані заявили про прогрес у переговорах зі США щодо ядерної програми

В Ірані заявили, що очікують досягти “хорошої угоди” в перемовинах з США щодо іранської ядерної програми.

Про це заявив міністр закордонних справ Ірану Аббас Арагчі під час візиту до Китаю, передає Bloomberg.

Арагчі заявив, що переговори зі США йдуть “правильним шляхом”, і ядерна угода може бути досягнута, якщо адміністрація Трампа не висуватиме “нереалістичних вимог”.

“Непрямі переговори зі США йдуть правильним шляхом, але ще занадто рано судити. Ми обережно оптимістичні”, – заявив Арагчі.

Він зазначив, що якщо США продовжуватимуть конструктивний підхід й уникатиме нереалістичних і нездійсненних вимог, зрештою сторони досягнуть хорошої угоди.

Раніше президент США Дональд Трамп пригрозив Ірану бомбардуваннями й вторинними санкціями, якщо Тегеран не дійде згоди з Вашингтоном щодо своєї ядерної програми.

Слід зазначити, що міністр оборони США Піт Гегсет розпорядився збільшити кількість літаків на Близькому Сході на тлі більш ніж двотижневої кампанії бомбардувань в Ємені й зростання напруженості з Іраном.

До слова, Дональд Трамп відмовився від плану Ізраїля завдати ударів по іранських ядерних об’єктах.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, TwitterTelegram та Instagram.