Новини

В Іспанії оголосили надзвичайну кліматичну ситуацію

В Іспанії оголосили надзвичайну кліматичну ситуацію

Фото: Pixabay

У вівторок, 21 січня, уряд Іспанії оголосив надзвичайну кліматичну ситуацію в країні.

Про це повідомляє AP.

Також Кабмін Іспанії прийняв декларацію в якій говориться, що протягом 100 днів уряд направить до парламенту ряд законопроектів про клімат.

Мета декларації збігається з цілями Євросоюзу, включаючи скорочення викидів до нульового рівня до 2050 року. Також в Іспанії хочуть, щоб до 2040 року до 95% електроенергії в країні вироблялося з поновлюваних джерел. План уряду передбачає зменшення забруднення повітря громадським транспортом і вантажними авто.

Деталі плану опублікують, коли законопроекти будуть спрямовані для затвердження парламентом.

Нагадаємо, лідери країн Євросоюзу підтримали запропонований Єврокомісією амбітний план перетворення Європи на перший кліматично-нейтральний континент до 2050 року.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.