В Одесі викрили проректора на хабарі в понад 300 тисяч гривень
В Одесі працівники поліції затримали проректора, який вимагав 310 тисяч гривень від підприємця за орендоване приміщення.
Про це повідомили в прес-службі Національної поліції України.
“Поліцейські задокументували факт вимагання 310 тисяч гривень неправомірної вигоди проректором одного з навчальних закладів Одеси. Кошти вимагав за надання приміщення в оренду”, – ідеться в повідомленні.
Правоохоронці встановили, що між представником підприємства та ВНЗ було укладено завуальований договорів про співпрацю. В результаті якого університет зобов’язався надати житлову будівлю для розміщення відпочиваючих з риболовецьким причалом.
“Гарантією” отримання орендованого житла стало 310 тисяч гривень хабара, яку вимагав проректор вишу.
Поліцейські затримали працівника освіти у робочому кабінеті під час одержання першої частини хабара – 62,5 тисяч гривень.
Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.
Раніше “Прямий” повідомляв, що правоохоронці затримали доцента кафедри Уманського державного педагогічного університету за підозрою у вимаганні від абітурієнта неправомірної вигоди.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.